سازه تابلو لایت باکس

تابلو نورانی لایت باکس

انواع لایت باکس ها

گونه های لایت باکس تبلیغاتی

لایت باکس و یا این که باکس ی نورانی نوعی از تابلو های تبلیغاتی است که برای تبلیغات می‌دانی و محیطی مطلوب است . این تابلو ها در بعدها و انواع گوناگون ساخته می‌شوند . تنوع فروغ و روشنایی و رنگ در آن‌ها ها سبب ساز جذابیت فراوان تابلوهای تبلیغاتی شده و به همین جهت یکی‌از دوستداشتنی ترین تابلوها بین کسانی است که برای ساخت تابلو تبلیغاتی به تابلوسازی ها مراجعه می نمایند . علاوه بر زیبایی از دلایلی که منجر محبوبیت این جور تابلو ها می شود می شود به کیفیت بالای چاپ , متریال به عمل رفته در آن و همینطور امکان ضد آب بودن آن‌ها اشاره نمود . لایت باکس ها اشکال متفاوتی دارا‌هستند و به فراوانی در مرحله شهر و یا این که دکان ها چشم میشوند . از آنجایی که می توان این نوع تابلو ها را به هر شکلی ساخت برای هر کسب و عمل و تبلیغاتی مطلوب است . درین دسته تابلو ها بده بستان پوستر و عکس باطن تابلو به راحتی قابل اجرا است , از این رو این گونه تابلو ها کاربرد و استمرار بیشتری دارااست.

 

از لایت باکس در مکان های پایین می توان بهره مند شد :

 

·         دکان ها

·         سوپر مارکت ها

·         دکان ها

·         استخر ها

·         نمایشگاه ها

 

گونه های لایت باکس از نگاه کاربردی

 

لایت باکس ها از نگاه کاربردی به دو گونه ی داخلی ( indoor ) یعنی تابلو هایی که در فضای داخلی استعمال می‌شوند ; و فرنگی ( outdoor ) یعنی تابلو هایی که در فضای فرنگی به کارگیری میگردند , تقسیم میگردند .

 

تابلو های فرنگی برای قرار به دست آوردن در قبال موقعیت نامساعد آب هوایی از قبیل بارندگی های شدید و گرما و سرمای نامطلوب مطلوب میباشند . چون این دسته تابلو ها ضد آب ساخته میگردند . همینطور شالوده فلزی آن مقاوم بوده و با به کار گیری از کامپوزیت روکش می شود .

 

اشکال متعدد این تابلو دیدنی

 

بها لایت باکس ها با اعتنا به جور و مقدار آن‌ها انتخاب میشود . لایت باکس ها از نگاه ظاهری گونه های متمایز را مشتمل بر میگردند که تابلو سازی منزل طراحان سام بضاعت ساخت آن را با قیمت ارزان دارااست . در پی به معرفی هر مورد از گونه های آن‌ها می پردازیم :

 

لایت باکس ایستاده :

لایت باکس های ایستاده اکثر وقت ها بوسیله تابلوسازی های ماهر به صورت دو طرفه ساخته میگردند . از تابلو لایت باکس دو طرفه در فضای فرنگی مصرف شده و می توان آنان را از گونه های تابلو های شهری و بلواری محسوب کرد .

 

لایت باکس دو طرفه پرچمی :

لایت باکس های پرچمی به تابلوهای هایی گفته می شود که روءیت کرد دو طرفه ارائه داده و نصب آنان به صورت درفش است . از این مدل تابلو ها بیشتر برای مارک سازی استعمال می شود . مثلا لوگو یک کمپانی مواد غذایی به صورت تابلو پرچمی در حجم انبوه تشکیل شده و از آن‌ها برای نصب در سوپر مارکت ها و دکان های مواد غذایی برای تبلیغات به کارگیری می شود .

لایت باکس پلکسی یا این که پلاستیکی :

لایت باکس های پلکسی نوعی از تابلوهای تبلیغاتی می‌باشند که تابلوسازی ها آنها‌را با بهرمندی از ورق های پلاستیکی ساخت می نمایند . با استعمال از برش لیزری می توان ورق های پلاستیکی را به هر طرح دلخواه برش زد . این سندها بر پایه ی پباده سازی کامپیوتری برش داده میگردند . پس از برش , حروف سازی و حاشیه سازی ها می بایست صورت پذیرد . برای فروغ و روشنایی هم نظیر دیگر تابلو های نوردار , از چراغ های SMD استعمال می شود .

لایت باکس آلمینیومی :

تابلو لایت باکس آلمینیومی برای فضاهای داخلی مثل پایانه های مترو , درون پاساژ و غرفه نمایشگاه ها . . . مورد به کارگیری قرار میگیرند . از این مدل تابلو برای تبلیغ در درون دکان ها هم می توان به کارگیری

تابلو لایت باکس حروف پررنگ :

 

عمر ساخت تابلو لایت باکس حروف پر رنگ به سال‌ها پیش بر میشود . در قبلی حروف پر رنگ با به کارگیری از فلز ساخته می‌شد و تابلو ها بی آلایش و تاریک بودند . البته امروزه حروف مستعمل درین مدل تابلو به صورت نئون پلاستیک و لایت باکس ساخته می گردند . کاربرد این گونه تابلوها بیشتر برای تابلو فروشگاه ها , موسسه ها , آرایشگاه ها و . . . می‌باشد .

لایت باکس فریم لس :

فرآورده بدنه در تابلو لایت باکس قاب لس از آلومینیوم آنادایز شده‌است و رنگ آن الکترواستاتیک است . ضخامت این جور تابلو های فارغ از فریم 6 الی 9 سانتی متر بوده و پهنای قاب دو طرف تابلو هم 11 سانتی متر است . پارچه خط مش فعالیت بک لایت است . این دسته پارچه امکان چاپ UV کیفیت عالی و وضوح بالا را داراست . برای نوروروشنایی تابلو لایت باکس قاب لس از نور و روشنایی SMD و وال واشر استعمال می شود . ساخت این نوع تابلو بدین صورت است که , بدور پارچه بک لایت یک مغزی پلاستیکی دوخته می شود . با این راه ساخت به راحتی می توان پوستر درون آن ها را ردوبدل نمود . تابلو های کادر لس در هر دو فضای داخلی و فرنگی قابل استعمال بوده و بها آن‌ها مقرون به صرفه است .

 

کالا اکثر زمان ها تابلو های لایت باکس از آلومینیوم آنادایز شده‌است . برای نقاشی کردن هم از رنگ الکترواستاتیک به کارگیری می شود . چاپ تصاویر مستعمل در‌این تابلو ها نظیر دیگر اشکال تابلو تبلیغاتی در منزل طراحان سام , چاپ یو او است . چاپ UV نسبت به چاپ سالونت کیفیت و ادغام رنگ , رزولوشن و ماندگاری بهتری دارااست .

 

برای نور تابلو ها از چراغ های SMD استعمال می شود . چراغ اس ام دی نسبت به دیگر چراغ ها از پایداری بیشتر و همینطور کیفیت روشنایی دهی بهتری برخوردار می‌باشند . علاوه بر این ها مصرف انرژی در SMD فراوان اندک است . با دقت به تنوع ساخت , از این مدل تابلوها می توان در تبلیغات شهری , تابلو های پیاده رو ها , بیلبورد ها و تابلو های تبلیغاتی در مکان های گوناگون بهره برد .

یک لایتباکس تبلیغاتی چه خصوصیت هایی دارد؟

در تمامی جهان این ابزار تبلیغاتی تازه ظهور تحت عنوان وسیله ای برای معرفی متاع و سرویس ها , مورد به کارگیری قرارگرفته و محدودیتی نیز در هیچ صنفی ندارد . در همگی دکان ها , فروشگاههای بزرگ و کوچک , نمایشگاهها قابل به کارگیری است . داشتن متریال عالی و مطلوب , کیفیت زیاد خوب در چاپ متن ها و تصاویر تبلیغاتی و تابیدن روشنایی از پشت به باکس منجر شده‌است , استعمال از آن در کلیه مکان ها و برای تبلیغ هر چیزی مورد دقت قرار گرفته و علی الخصوص در سالهای اخیر دوست داران متعددی داشته باشد .

این راه برای تبلیغ برندها بزرگ و همینطور نصب در همه مکان ها مورد استفاه قرار گرفته و به نسبت هزینه ای که برای پباده سازی لایتباکس می شود , حقیقتا راندمان زیاد بالایی دارااست . یکی کارهایی که صاحبان برندهای گوناگون انجام می دهند و احیانا شما نیز دوچندان آن را چشم اید , ساخت یک تابلو لایتباکس با مارک و لوگو و یا این که علامت تجاری آن اداره است که روی نما یا این که دیوار و یا این که باطن دکان ها و فروشگاههای متعدد به صورت بدون پول نصب می شود . برای مثال کمپانی x یک چنین تابلویی ساخته و در هایپر استارهای بزرگ نصب می نماید . این عمل سبب ساز می شود اشخاصی که برای خرید به‌این هایپرها مراجعه می نمایند با دیدن تابلو لایتباکس آن کمپانی مارک متبوع را شناخته و قصد به خرید در آنان ارتقا پیدا نماید .

[ بازدید : 1072 ]

[ شنبه 3 خرداد 1399 ] 17:55 ] [ ندایی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]