سازه تابلو لایت باکس

تابلو نورانی لایت باکس

نحوه چاپ و برش استیکر(وینیل)

طرز چاپ و برش استیکر

اگر در زمره ایجاد کنندگان مواد غذایی , دارویی یا این که صنعتی میباشید که می خواهید جنس ایجاد شده خویش را به صورت محدود روانه بازار نمائید و در اصطلاح بازار سنجی نمایید . و یا این که این که فعلاً نمی‌خواهید ایجاد انبوه داشته باشید , شایسته ترین مورد شما چاپ و برش استیکر یا این که لیبل در تیراژ ذیل می‌باشد . ما توان چاپ وینیل و برش هم‌زمان استیکر و لیبل های پشت چسبدار را در پهنا یک روز برای شما آماده آورده ایم . توصیه شما از لحظه ارسال فولدر معمولاً ۲۴ ساعته چاپ و فراهم تحویل می‌شود .

شیوه فراهم سازی فولدر برای چاپ و برش استیکر

 

برای چاپ و برش هم‌زمان استیکر باید دو فولدر گوناگون برای ما ارسال نمائید . درصورتی که پباده سازی خویش را در اپلیکیشن فتوشاپ انجام داده اید آن را به اپلیکیشن کرل منتقل فرمایید و در آنجا خط برش مورد علاقه خویش را معین نمایید . در حیث داشته باشيد كه خط برش شما صرفا بايد در اپلیکیشن كُرل ( CorelDrow x4 ) يا پايينتر پباده سازی شده باشند يا در حالتی‌که با نسخه بالاتری پباده سازی گردیده اند ميبايستی save as كُرل پايينتر گرفته شوند و طرحها به صورت tif ارسال گردد , خوب تر است كه خطوط برش حدود يك يا دو ميليمتر باطن طرح باشد تا از خطاهای احتمالی و افتادن سفيدی بدور كار جلوگيري شود .


[ بازدید : 1020 ]


ادامه مطلب

[ سه شنبه 18 شهريور 1399 ] 16:31 ] [ ندایی ]

[ ]

انواع لایت باکس ها

گونه های لایت باکس تبلیغاتی

لایت باکس و یا این که باکس ی نورانی نوعی از تابلو های تبلیغاتی است که برای تبلیغات می‌دانی و محیطی مطلوب است . این تابلو ها در بعدها و انواع گوناگون ساخته می‌شوند . تنوع فروغ و روشنایی و رنگ در آن‌ها ها سبب ساز جذابیت فراوان تابلوهای تبلیغاتی شده و به همین جهت یکی‌از دوستداشتنی ترین تابلوها بین کسانی است که برای ساخت تابلو تبلیغاتی به تابلوسازی ها مراجعه می نمایند . علاوه بر زیبایی از دلایلی که منجر محبوبیت این جور تابلو ها می شود می شود به کیفیت بالای چاپ , متریال به عمل رفته در آن و همینطور امکان ضد آب بودن آن‌ها اشاره نمود . لایت باکس ها اشکال متفاوتی دارا‌هستند و به فراوانی در مرحله شهر و یا این که دکان ها چشم میشوند . از آنجایی که می توان این نوع تابلو ها را به هر شکلی ساخت برای هر کسب و عمل و تبلیغاتی مطلوب است . درین دسته تابلو ها بده بستان پوستر و عکس باطن تابلو به راحتی قابل اجرا است , از این رو این گونه تابلو ها کاربرد و استمرار بیشتری دارااست.

 

.

[ بازدید : 1072 ]


ادامه مطلب

[ شنبه 3 خرداد 1399 ] 17:55 ] [ ندایی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]